Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator

Notatki prasowe

Na tropie artefaktu

Święty Graal na ziemi kłodzkiej. Kłodzki artysta-plastyk wziął się za artefakty, konkretnie za kielich ostatniej wieczerzy. Ostatnio zajmuje się odtwarzaniem i rekonstrukcją artefaktów. Uważa, że to ważne, ponieważ wiele przedmiotów i dział kultury ginie lub popada w zapomnienie. Gazeta Kłodzka 05.02.2021

Więcej

Uratują kolejne obiekty sakralne

Uratują kolejne obiekty sakralne w okolicy. Panorama Kłodzka 05.08.2015 r.

Więcej

Wieki w kasetonach

Kłodzki Tryptyk z okazji 20-lecia pracy artystycznej. Gazeta Kłodzka 05.02.2015 r.

Więcej

Rodzinne pojednanie

Przedstawienie Arnosta z Pardubic będącego pierwszą częścią tryptyku kłodzkiego. Statuetka wręczana w pałacu arcybiskupim w Pradze prymasowi Czech Dominikowi Duce 22.11.2014r. Gość Niedzielny 7.12.2014 r.

Więcej

Jarosław i Seweryn Radomscy tworzą Tryptyk Kłodzki

W pracowni artystycznej Seweryna i Jarosława Radomskich powstaje Tryptyk Kłodzki. - Umieszczone w nim będą kopie sześciu madonn z Sanktuariów Maryjnych Ziemi Kłodzkiej. Panorama Wałbrzyska 10.06.2014 r.

Więcej

Kłodzkie Madonny

Jarosław Radomski od 20 lat zajmuje się renowacją zabytków. Z okazji jubileuszy pracy artystycznej rozpoczął wykonywanie kopii rzeźb kłodzkich madonn. Co kwartał jedną figurkę przekaże Czytelnikom Gazety Kłodzkiej.

Więcej
Odsłonięcie Pomnika Żołnierza Polskiego

Pamięć przeszłości

Odsłonięcie Pomnika Żołnierza Polskiego w Parku Sybiraków w Kłodzku. Słowo Polskie • Gazeta Wrocławska 05.05.2005 r.

Więcej

Barbary na Barbórkę

Figurki świętej Barbary, patronki górników wykonywane przez kłodzkiego artystę Jarosława Radomskiego przy współpracy z Kopalnią Złota w Złotym Stoku. Słowo Polskie 03.12.2003 r.

Więcej

Duch Gór wita turystów w Radkowie

Figura Ducha Gór Liczyrzepy, ogromnych rozmiarów postać z maczugą wykonana przez Jarosława Radomskiego z Kłodzka stanęła przy przystanku PKS w Radkowie. Gazeta Prowincjonalna 30.10.2003 r.

Więcej
Powered by Quick.Cms | Design ProjektGraficzny.com